Project Manager – Specjalista ds. wdrożeń IT (m/k) - (Pszczyna, Polska)

Miejsce pracy Pszczyna

Ort: Miejsce pracy Pszczyna

LIS Logistische Informationssysteme GmbH

Tylko dzięki zmotywowanym i dobrze wykwalifikowanym pracownikom możemy sukcesywnie się rozwijać. Dlatego ciągłe szkolenia i rozwój osobisty pracowników są elementarnym składnikiem filozofii naszej firmy. Zapraszamy od dołączenia do naszego zespołu i wspólnego kształtowania przyszłości firmy LIS!

Mitarbeiter werben Mitarbeiter

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie wdrożeń systemu TMS dla transportu, spedycji i logistyki u naszych Klientów
  • Konfiguracja i szkolenia z obsługi systemu WinSped®
  • Analiza wymagań Klienta oraz wsparcie w zakresie optymalizacji procesów biznesowych
  • Udział w rozwoju systemu WinSped®
  • Współpraca z działem Software Development

Twoje kwalifikacje:

  • Dobra znajomość IT i/lub procesów logistycznych
  • Wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, logistyka – idealnie z doświadczeniem zawodowym)
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodna komunikację, także techniczną, wewnątrz grupy LIS
  • Umiejętność szybkiej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach
  • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Niezbędnie narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy – również do użytku prywatnego)
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Imprezy integracyjne
  • Pracę w dobrej atmosferze w gronie profesjonalistów w komfortowym i nowoczesnym biurze w centrum Pszczyny

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy na adres e-mail: biuro@lis.eu