Area Sales Manager Poland – branża IT/TSL (m/k) - (Polska)

Ort:

LIS Polska Sp. z o. o.

Tylko dzięki zmotywowanym i dobrze wykwalifikowanym pracownikom możemy sukcesywnie się rozwijać. Dlatego ciągłe szkolenia i rozwój osobisty pracowników są elementarnym składnikiem filozofii naszej firmy.

Area Sales Manager at LIS

Opis stanowiska:

Pracownik na tym stanowisku dołączy do naszego działu sprzedaży i przejmie zdefiniowany region w Polsce oraz odpowiedzialność za:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku i aktywne poszukiwanie nowych kontaktów w zdefiniowanym regionie
  • Regularne prezentacje i spotkania z Klientami
  • Negocjacje ofert handlowych
  • Tworzenie raportów ze spotkań
  • Dbałość o dobre relacje z Klientami

Oczekiwania:

  • Znajomość rynku transportowego, logistycznego i spedycyjnego, doświadczenie w sprzedaży produktów IT będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności negocjacyjne i doskonałe zdolności interpersonalne
  • Wyższe wykształcenie o profilu handel, logistyka lub podobne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na wyniki
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Elastyczne godziny pracy
  • Laptop, telefon komórkowy oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Pszczyny, dobrą atmosferę w miejscu pracy oraz spotkania integracyjne wewnątrz oddziału jak i całej grupy.

Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy na adres e-mail: biuro@lis.eu

Cieszymy się na Twoją aplikacje!

Cofnij