Programista C# / .NET / WPF (m/k) – (Pszczyna, Polska)

Ort:

LIS France SAS

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku przejmie do realizacji indywidualnie dopasowane zadnia (C#, .NET, WPF, Silverlight, AJAX.) według specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju aplikacji dla klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz funkcji naszego programu WinSped®.

Programmierer

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub podobne
  • Praktyczna znajomości z zakresu C# i NET Framework, Silverlight, WPF i /lub ASP.NET
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym, znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność realizacji indywidualnych zadań programistycznych oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

LIS  – a „Great Place to Work“

Oferujemy:

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne biuro w centrum Pszczyny
  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach
  • Dowolną formę zatrudnienia (UoP, B2B itd.)

Prosimy o wysłanie CV w jęz. polskim i/ lub angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

LIS Polska Sp. z o.o.

biuro@lis.eu

+48 32 44 14 700

Cieszymy się na Twoją aplikacje!

Précédent