IT Project Consultant / Specjalista ds. wdrożeń IT (m/k) Pszczyna

Miejsce pracy Pszczyna

Apliku teraz!

Tylko dzięki zmotywowanym i dobrze wykwalifikowanym pracownikom możemy sukcesywnie się rozwijać. Dlatego ciągłe szkolenia i rozwój osobisty pracowników są elementarnym składnikiem filozofii naszej firmy. Zapraszamy od dołączenia do naszego zespołu i wspólnego kształtowania przyszłości firmy LIS!

Twoje zadania:

  • Samodzielne przeprowadzanie wdrożeń naszego systemu dla transportu, spedycji i logistyki u klientów w Polsce
  • Analiza wymagań klienta
  • Wsparcie klienta w zakresie optymalizacji procesów biznesowych z pomocą oprogramowania WinSped®
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Udział w rozwoju systemu WinSped®

Twoje kwalifikacje:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, logistyka – idealnie z doświadczeniem zawodowym)
  • Dobra znajomość IT i/lub procesów logistycznych
  • Umiejętność szybkiej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach
  • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – laptop, telefon komórkowy i  samochód służbowy
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Pracę w dobrej atmosferze w gronie profesjonalistów w komfortowym i nowoczesnym biurze w centrum Pszczyny

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i /lub niemieckim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy na poniższy adres lub poprzez “Aplikuj teraz”:

LIS Polska Sp. z o.o.
Piastowska 8
43-200 Pszczyna

Portal klienta