Regionalny Kierownik Sprzedaży (m/k) Niemcy/Greven

Apliku teraz!

Tylko dzięki silnie zmotywowanym i dobrze wyszkolonym pracownikom nadal możemy z powodzeniem rozwijać się na rynku. Dalsza edukacja i rozwój personelu są więc podstawowymi elementami filozofii naszej firmy. Skorzystaj z szansy na budowanie przyszłości firmy LIS razem z nami podczas Twoich studiów! Możliwe, że będzie to kolejny krok w Twojej karierze, który przybliży Cię do stałego zatrudnienia!

Twoje zadania:

  • Niezależna sprzedaż naszego wiodącego rozwiązania logistycznego WinSped
  • Ciągły, systematyczny rozwój i utrzymanie relacji na rynku
  • Aktywny udział w nowych strategiach marketingowych i sprzedażowych
  • Pełne zaangażowanie na etapie realizacji
  • Wykorzystanie własnej znajomości rynku w procesie rozwoju produktu

Twoje kwalifikacje:

  • Ukończone szkolenie handlowe, wykształcenie wyższe będzie mile widziane
  • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie zaangażowanie i elastyczność
  • Wiedza z zakresu logistyki i transportu będzie mile widziana
  • Dobra znajomość j. angielskiego będzie mile widziana

Oferujemy:

LIS Logistic Informationssysteme oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia wraz z indywidualnym i tematycznym dokształcaniem oraz szkoleniami na atrakcyjnych warunkach. Regularne wydarzenia firmowe, takie jak wspólne grillowanie, wycieczki i imprezy świąteczne w znacznym stopniu przyczyniają się do tworzenia otwartej i nieskomplikowanej atmosfery pracy.

Jak aplikować?

Prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających Twoje oczekiwania finansowe oraz  najszybszy możliwy termin rozpoczęcia pracy na adres e-mail lub pocztą:

LIS Logistische Informationssysteme AG
Hansaring 27
48268 Greven