Customer Manager (m/k) Greven, Germany

Twoje zadania:

  • Reprezentowanie interesów głównych klientów naszego standardowego oprogramowania logistycznego WinSped® jako osoba kontaktowa
  • Analiza wymagań klienta i tworzenie specyfikacji funkcjonalnych
  • Analiza procesów i ich zrozumiała dokumentacja
  • Koordynacja wymagań z rozwojem naszego oprogramowania
  • Monitorowanie projektów i terminów

Twoje kwalifikacje:

  • Doświadczenie nabyte podczas szkoleń lub pracy (najlepiej w środowisku logistycznym)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na zespół w działach interdyscyplinarnych
  • Inicjatywa własna i niezależność
  • Asertywność i orientacja na klienta
  • Mile widziane doświadczenie w branży transportowej, zwłaszcza w zakresie importu i eksportu
  • Mile widziana wiedza z zakresu organizacji i realizacji szkoleń

Oferujemy:

LIS Logistic Informations Systems oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia wraz z indywidualnym i tematycznym dokształcaniem oraz szkoleniami na atrakcyjnych warunkach. Regularne wydarzenia firmowe, takie jak wspólne grillowanie, wycieczki, imprezy świąteczne, a nawet napoje bezalkoholowe oraz misy świeżych owoców i warzyw w znacznym stopniu przyczyniają się do tworzenia otwartej i nieskomplikowanej atmosfery pracy w Grevenowskim towarzystwie w pięknym regionie Münsterland.

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać oczekiwania finansowe i najszybszy możliwy termin rozpoczęcia pracy. Prosimy o wysłanie aplikacji poprzez Aplikuj teraz!