Product Manager (m/k) Greven, Germany

Tylko dzięki silnie zmotywowanym i dobrze wyszkolonym pracownikom nadal możemy z powodzeniem rozwijać się na rynku. Dalsza edukacja i rozwój personelu są więc podstawowymi elementami filozofii naszej firmy. Skorzystaj z szansy na budowanie przyszłości firmy LIS razem z nami podczas Twoich studiów! Możliwe, że będzie to kolejny krok w Twojej karierze, który przybliży Cię do stałego zatrudnienia!

Twoje zadania:

  • Definicja i odpowiedzialność za strategię produktu i specyfikację produktu
  • Tworzenie opisów produktów
  • Monitorowanie projektów i terminów
  • Odpowiedzialny za pozyskanie i ocenę opinii klientów i pracowników na temat produktu
  • Wsparcie na etapie wprowadzania produktu u naszych klientów
  • Praca w zespołach sprzedaży, obsługi klienta, zarządzanie projektami i produktami
  • Sporadyczne wyjazdy służbowe w celu utrzymania kontaktu z naszymi klientami i rynkiem

Twoje kwalifikacje:

  • Orientacja serwisowa i usługowa
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na zespół
  • Podstawowa wiedza z zakresu MS-Windows, MS-Office i MS-SQL-Server
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie nabyte podczas szkoleń sprzedaży usług spedycyjnych i logistycznych, wykształcenie na kierunkach logistycznych lub podobne kwalifikacje
  • Mile widziane doświadczenie w branży transportowej, zwłaszcza w zakresie importu i eksportu
  • Mile widziana wiedza z zakresu organizacji i realizacji szkoleń

Oferujemy:

LIS Logistic Informationssysteme oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia wraz z indywidualnym i tematycznym dokształcaniem oraz szkoleniami na atrakcyjnych warunkach. . Regularne wydarzenia firmowe, takie jak wspólne grillowanie, wycieczki, imprezy świąteczne, a nawet napoje bezalkoholowe oraz misy świeżych owoców i warzyw w znacznym stopniu przyczyniają się do tworzenia otwartej i nieskomplikowanej atmosfery pracy w Grevenowskim towarzystwie w pięknym regionie Münsterland