Software Developer (m/k) Greven

Tylko dzięki zmotywowanym i dobrze wykwalifikowanym pracownikom możemy sukcesywnie się rozwijać. Dlatego ciągłe szkolenia i rozwój osobisty pracowników są elementarnym składnikiem filozofii naszej firmy. Zapraszamy od dołączenia do naszego zespołu i wspólnego kształtowania przyszłości firmy LIS!

Twoje zadania:

  • Zaangażowanie we wszystkich fazach rozwoju oprogramowania, od specyfikacji i wdrożenia aż do testowania, dokumentacji i utrzymania
  • Praca jako członek dynamicznego, sympatycznego zespołu oraz przejęcie odpowiedzialności za części naszego standardowego rozwiązania systemowego WinSped ®
  • Wnoszenie do pracy własnych pomysłów i kreatywności oraz współodpowiedzialna realizacja projektów

Twoje kwalifikacje:

  • Wyksztalcenie wyższe informatyczne z zakresu programowania aplikacji lub inne
  • Umiejętność rozwoju i utrzymania oprogramowania komercyjnego w zespole
  • Wiedza z zakresu programowania w następujących dziedzinach:
    •  programowanie obiektowe
    • C # oraz .NET framework
    •   dostęp do danych za pomocą SQL
  • Doświadczenie w zakresie:
    • architektury zorientowanej na usługi
    • WPF oraz wzorzec projektowy MVVM

Oferujemy:

LIS Logistic Informationssysteme oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia wraz z indywidualnym i tematycznym dokształcaniem oraz szkoleniami na atrakcyjnych warunkach. . Regularne wydarzenia firmowe, takie jak wspólne grillowanie, wycieczki, imprezy świąteczne, a nawet napoje bezalkoholowe oraz misy świeżych owoców i warzyw w znacznym stopniu przyczyniają się do tworzenia otwartej i nieskomplikowanej atmosfery pracy w Grevenowskim towarzystwie w pięknym regionie Münsterland.

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail z podaniem oczekiwań finansowych oraz najszybszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.