Programista ds. testów automatycznych / zapewnienia jakości (m/k) Greven, Germany

Tylko dzięki zmotywowanym i dobrze wykwalifikowanym pracownikom możemy sukcesywnie się rozwijać. Dlatego ciągłe szkolenia i rozwój osobisty pracowników są elementarnym składnikiem filozofii naszej firmy. Zapraszamy od dołączenia do naszego zespołu i wspólnego kształtowania przyszłości firmy LIS!

Twoje zadania:

  • Kompleksowe zapewnienie jakości wersji oprogramowania
  • Automatyka istniejących scenariuszy testowych (testy UI, testy funkcjonalne)
  • Rozszerzenie i utrzymanie testów automatycznych
  • Analiza i ewaluacja wyników testów
  • Wykonywanie funkcjonalnych i niefunkcjonalnych testów regresyjnych
  • Zarządzanie błędami testów
  • Rozszerzenie i utrzymanie środowisk testowych
  • Opracowanie nowych norm oraz frameworków do testów automatycznych

Twoje kwalifikacje:

  • Ukończone studia IT, wykształcenie zawodowe w zawodzie informatyka lub porównywalne wykształcenie
  • Znajomość języka C # lub innych języków programistycznych oraz relacyjnej bazy danych
  • Znajomość narzędzi takich jak Visual Studio i TFS jest mile widziana
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu testów automatycznych będzie dodatkowym atutem
  • Duże zdolności analityczne i logiczne oraz metodyczny sposób pracy
  • Dobra znajomość j. niemieckiego oraz angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy:

LIS Logistic Informations Systems oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia wraz z indywidualnym i tematycznym dokształcaniem oraz szkoleniami na atrakcyjnych warunkach. Regularne wydarzenia firmowe, takie jak wspólne grillowanie, wycieczki, imprezy świąteczne, a nawet napoje bezalkoholowe oraz misy świeżych owoców i warzyw w znacznym stopniu przyczyniają się do tworzenia otwartej i nieskomplikowanej atmosfery pracy w Grevenowskim towarzystwie w pięknym regionie Münsterland.