Projekt Manager / Consultant (m/k) Memingen

Location Memmingen

Ort: Location Memmingen

LIS Polska Sp. z o. o.

Tylko dzięki zmotywowanym i dobrze wykwalifikowanym pracownikom możemy sukcesywnie się rozwijać. Dlatego ciągłe szkolenia i rozwój osobisty pracowników są elementarnym składnikiem filozofii naszej firmy. Zapraszamy od dołączenia do naszego zespołu i wspólnego kształtowania przyszłości firmy LIS!

Twoje zadania:

  • nullSamodzielna realizacja zamówień i projektów klientów od instalacji do obsługi powdrożeniowej naszego standardowego systemu logistycznego WinSped ®
  • Analiza wymagań klienta, opracowanie propozycji rozwiązań oraz wdrożenie ich u klienta
  • Doradztwo dla klientów w zakresie optymalizacji procesów biznesowych w oparciu o WinSped ®
  • Udział w dalszym rozwoju WinSped ®

Twoje kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, ekonomia, informatyka) lub porównywalne szkolenie z zakresu logistyki lub co najmniej kilkuletnie doświadczenie nabyte na stanowisku spedytora
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na zespół
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego, polskiego lub francuskiego
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektem oraz we wprowadzaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania
  • Mile widziana wiedza z zakresu logistyki i transportu

Oferujemy:

LIS Logistic Informationssysteme oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia wraz z indywidualnym i tematycznym dokształcaniem oraz szkoleniami na atrakcyjnych warunkach. Regularne wydarzenia firmowe, takie jak wspólne grillowanie, wycieczki, imprezy świąteczne, a nawet napoje bezalkoholowe oraz misy świeżych owoców i warzyw w znacznym stopniu przyczyniają się do tworzenia otwartej i nieskomplikowanej atmosfery pracy w Grevenowskim towarzystwie w pięknym regionie Münsterland.

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail z podaniem oczekiwań finansowych oraz najszybszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Cofnij