Praktykant lub stażysta (m/k) Dział Programistyczny C# (Greven)

Greven, Germany

Ort: Greven, Germany

LIS Polska Sp. z o. o.

Tylko dzięki silnie zmotywowanym i dobrze wyszkolonym pracownikom nadal możemy z powodzeniem rozwijać się na rynku. Dalsza edukacja i rozwój personelu są więc podstawowymi elementami filozofii naszej firmy. Skorzystaj z szansy na budowanie przyszłości firmy LIS razem z nami podczas Twoich studiów! Możliwe, że będzie to kolejny krok w Twojej karierze, który przybliży Cię do stałego zatrudnienia!

Twoje zadania

  • Programowanie w języku C #
  • Praca nad interfejsami WCF w interakcji z powierzchniami WPF
  • Rozwój nowych interfejsów BLL i DAL
  • Zapewnienie wysokiej jakości poprzez przeprowadzanie testów modułowych i integracyjnych oraz inspekcji kodu razem z kolegami z zespołu
  • W naszym zespole programistycznym będziesz cieszył się wolnością i możliwościami wnoszenia własnych pomysłów oraz poznawania nowych technologii

Twoje kwalifikacje

  • Zaawansowany stopień naukowy z dziedziny IT lub porównywalne wykształcenie
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku C #
  • Niezawodność w działaniu i orientacja na zespół
  • Jako pracujący student: gotowość do pracy do 20 godzin tygodniowo oraz przyjęcie większej ilości godzin w czasie semestralnej przerwy
  • Jako stażysta: gotowość do pracy na okres co najmniej 3 miesięcy w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

Mamy do zaoferowania nie tylko pracę, ale również środowisko, które da Ci poczucie komfortu i możliwość dalszego rozwoju. Współpraca z kolegami oparta jest na zaufaniu. Dodatkowo oferujemy niezwykle ciekawe i zróżnicowane posady, atrakcyjne i nowoczesne środowisko pracy, elastyczne godziny pracy oraz płaską strukturę zarządzania wraz z kulturą otwartego dzielenia się feedbackiem. Codzienna dawka świeżych owoców, kawa i woda pomogą Ci rozpocząć każdy dzień pracy z pełną energią. Czy zawsze szukasz nowych wyzwań i chcesz się rozwijać? Z nami nigdy nie jest nudno! Oferujemy również wiele możliwości dalszego kształcenia. Tylko dzięki naszym pracownikom staliśmy się firmą, którą jesteśmy dzisiaj.

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail z podaniem oczekiwań finansowych oraz najszybszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Cofnij