Opiekun Klienta /(m/k) (Greven, Memmingen - Niemcy)

Ort:

LIS Polska Sp. z o. o.

Gotowy na skok w karierze zawodowej?

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i przejmie opiekę nad dotychczasowymi oraz nowymi użytkownikami systemu logistycznego WinSped.

Twoje zadania

  • Samodzielna realizacja zamówień i projektów klientów od instalacji do obsługi powdrożeniowej naszego standardowego systemu logistycznego WinSped®
  • Analiza wymagań klienta, opracowanie propozycji rozwiązań oraz wdrożenie ich u klienta
  • Doradztwo dla klientów w zakresie optymalizacji procesów biznesowych w oparciu o WinSped®
  • Udział w dalszym rozwoju WinSped®

Twoje kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, ekonomia, informatyka) lub porównywalne szkolenie z zakresu logistyki lub co najmniej kilkuletnie doświadczenie nabyte na stanowisku spedytora
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na zespół
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do podróży służbowych ok. 3 dni w tygodniu

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego, polskiego lub francuskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem oraz we wprowadzaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania
  • W wiedza z zakresu logistyki i transportu

Oferujemy:

LIS Logistic Informationssysteme  oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia wraz z indywidualnym i tematycznym dokształcaniem oraz szkoleniami na atrakcyjnych warunkach.  Regularne wydarzenia firmowe, takie jak wspólne grillowanie, wycieczki, imprezy świąteczne, a nawet napoje bezalkoholowe oraz misy świeżych owoców i warzyw w znacznym stopniu przyczyniają się do tworzenia otwartej i nieskomplikowanej atmosfery pracy w Grevenowskim towarzystwie w pięknym regionie Münsterland..

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail z podaniem oczekiwań finansowych oraz najszybszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Cofnij