Software Developer C# / .NET / WPF (m/k) – (Pszczyna, Polska)

Ort:

LIS Logistische Informationssysteme GmbH

Tylko dzięki zmotywowanym i dobrze wykwalifikowanym pracownikom możemy sukcesywnie się rozwijać. Dlatego ciągłe szkolenia i rozwój osobisty pracowników są elementarnym składnikiem filozofii naszej firmy. Zapraszamy od dołączenia do naszego zespołu i wspólnego kształtowania przyszłości firmy LIS!

Opis stanowiska:

Będziesz uczestniczył w realizacji indywidualnie dopasowanych zadań (C#, .NET, WPF, Silverlight, AJAX.) według specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju aplikacji dla Klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz nowych funkcji systemu.

Dołączysz do kompetentnego i sympatycznego zespołu, który jest odpowiedzialny za rozwój naszego programu TMS WinSped®.

Będziesz mógł wykazać się kreatywnością i realizować swoje pomysły, za które będziesz odpowiedzialny.

Programmierer

Twoje kwalifikacje:

  • Praktyczna znajomości z zakresu C# i NET Framework, Silverlight, WPF i /lub ASP.NET
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym, znajomość wzorców projektowych
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub podobne
  • Umiejętność realizacji indywidualnych zadań programistycznych oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

LIS  – a „Great Place to Work“

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji – lidera na rynku systemów TMS w Europie
  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Nowoczesne biuro w centrum Pszczyny
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Imprezy integracyjne
  • Pracę w dobrej atmosferze w gronie profesjonalistów w komfortowym i nowoczesnym biurze w centrum Pszczyny

Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy na adres e-mail: biuro@lis.eu